Terug naar actueel

Antennex op wereldpodium: van LEVEL UP Award naar CES Las Vegas & Silicon Valley

28 januari 2025
Whats App Image 2024 09 30 at 17 48 58 1536x1023

Met een overtuigende pitch van CEO Anouk Hubrechsen op het keynotepodium van LEVEL UP, sleepte Antennex in september de LEVEL UP Award in de wacht. Vorige maand was het tijd om de grote prijs te verzilveren: een reis naar CES Las Vegas en de Bay Area met de 4TU-delegatie! Dit onvergetelijke avontuur bood de veelbelovende Brabantse startup een unieke kans om hun innovatieve technologie op het wereldtoneel te presenteren en in contact te komen met invloedrijke spelers in de tech-industrie. 

Pionier in antenne-meetoplossingen 

Antennex ontwikkelt geavanceerde testoplossingen voor draadloze technologieën, waarmee bedrijven sneller en efficiënter hun RF-productontwikkeling kunnen valideren. Hun automatiseringssoftware integreert naadloos met meetinstrumenten, wat het testproces aanzienlijk versnelt en optimaliseert.  

Internationale mogelijkheden verkennen 

Tijdens CES, een van 's werelds grootste technologiebeurzen, was Antennex te vinden op het Dutch Pavilion, waar zij hun innovatieve technologie demonstreerden. Hier werden waardevolle connecties gelegd met investeerders en potentiële partners. 

Na CES vervolgde de missie zich naar Bay Area, waar inspirerende bedrijfsbezoeken op het programma stonden. Onder andere Adobe, Intuitive en Stanford University ontvingen de Nederlandse delegatie met open armen. Deze bezoeken boden een uniek inkijkje in de innovatiestrategieën van wereldspelers en waardevolle inzichten voor startups die internationaal willen opschalen. 

Het winnen van de LEVEL UP Award betekende voor Antennex niet alleen erkenning, maar ook een enorme kans om hun netwerk uit te breiden en internationale groeimogelijkheden te verkennen. De prijs bood hen directe toegang tot strategische, internationale partners en nieuwe markten. 

Save the date: LEVEL UP 2025 

Met deze succesvolle reis blikt Antennex niet alleen terug op een inspirerende ervaring, maar kijken we ook alweer vooruit naar LEVEL UP 2025. Het event dat startups helpt versnellen, vindt plaats op 29 september in het iconische Evoluon in Eindhoven.  

BOM is trots om als founding partner, samen met Braventure en The Gate, opnieuw bij te dragen aan dit belangrijke initiatief voor de Nederlandse tech-startup scene.  

Wil jij erbij zijn en jouw startup een boost geven? Zet 29 september in je agenda en blijf ons volgen! 

Meer weten over LEVEL UP?

Bvandenhoogen bom nl

Bram van den Hoogen

Public Affairs Manager
Bekijk alle medewerkers

Deel deze pagina

Start making impact! Bekijk onze vacatures